خداداد عزیزى 11 خداداد عزیزى 11 حماسه ساز ملبورن غزال تیزپاى اسیا اسطوره خراسانى فوتبال ایران مرد ابومسلمى tag:http://khodadadazizi11.mihanblog.com 2017-09-20T01:30:34+01:00 mihanblog.com خداداد عزیزی : بهترین انتخاب دوران حرفه‌ای ام ، انتخاب ابومسلم بود. 2016-11-28T01:38:36+01:00 2016-11-28T01:38:36+01:00 tag:http://khodadadazizi11.mihanblog.com/post/46 مصطفى رحمتى خداداد عزیزی گفت: اگر در فوتبال و تصمیماتم سیاست بیشتری داشتم، شاید در شرایط و موقعیت بهتری بودم.زننده گل تاریخی به استرالیا و بازیکن تیز و تند خراسانی در برنامه نود درخصوص وجود جادو و جنبل در فوتبال اظهار کرد: خیلی‌ها در فوتبال ایران به جادو و جنبل اعتقاد دارند و من با چشم خود این افراد را دیده‌ام. مدیری را دیدم که به ارواح و جادو اعتقاد داشت. پیش از دیدار تیمش عنوان کرد كدام بازیكن‌ تیم حریف خطرناك است؟ بعد اسم بازیکن را م‌‌گفت و فوت می‌كرد توی کیسه نایلون و در آن را می‌بست،
خداداد عزیزی گفت: اگر در فوتبال و تصمیماتم سیاست بیشتری داشتم، شاید در شرایط و موقعیت بهتری بودم.

زننده گل تاریخی به استرالیا و بازیکن تیز و تند خراسانی در برنامه نود درخصوص وجود جادو و جنبل در فوتبال اظهار کرد: خیلی‌ها در فوتبال ایران به جادو و جنبل اعتقاد دارند و من با چشم خود این افراد را دیده‌ام. مدیری را دیدم که به ارواح و جادو اعتقاد داشت. پیش از دیدار تیمش عنوان کرد كدام بازیكن‌ تیم حریف خطرناك است؟ بعد اسم بازیکن را م‌‌گفت و فوت می‌كرد توی کیسه نایلون و در آن را می‌بست، البته 4 تا بازی را با همین روش پیروز شدند اما همین تیم یك بازی را به حریفی خوردند كه آن‌ها هم از جادو استفاده می‌کردند.........
]]>
خداداد عزیزی: هنوز مشخص نیست چه کسی سرمربی سیاه‌جامگان می‌شود 2016-11-27T01:46:31+01:00 2016-11-27T01:46:31+01:00 tag:http://khodadadazizi11.mihanblog.com/post/47 مصطفى رحمتى مدیر فنی باشگاه سیاه جامگان گفت: تیم ما سرمربی ندارد و مشخص نشده چه کسی به عنوان سرمربی فعالیت خواهد کرد.خداداد عزیزی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره آخرین وضعیت سیاه‌جامگان اظهار کرد: تیم ما سرمربی ندارد و تنها کمک مربی، مربی گلرها و مربی بدنساز دارد. مرتضی شفیعی و عباس دهقانی نیز به عنوان مربیان تیم بر روی نیمکت سیاه جامگان می‌نشینند و من به عنوان مدیر فنی فعالیت خواهم کرد. هنوز تصمیم گرفته نشده که چه کسی به عنوان سرمربی تیم انتخاب شود اما فعلا با همین روال پیش خواهیم رفت و خدا را شکر شرایطمان مطل مدیر فنی باشگاه سیاه جامگان گفت: تیم ما سرمربی ندارد و مشخص نشده چه کسی به عنوان سرمربی فعالیت خواهد کرد.

خداداد عزیزی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره آخرین وضعیت سیاه‌جامگان اظهار کرد: تیم ما سرمربی ندارد و تنها کمک مربی، مربی گلرها و مربی بدنساز دارد. مرتضی شفیعی و عباس دهقانی نیز به عنوان مربیان تیم بر روی نیمکت سیاه جامگان می‌نشینند و من به عنوان مدیر فنی فعالیت خواهم کرد. هنوز تصمیم گرفته نشده که چه کسی به عنوان سرمربی تیم انتخاب شود اما فعلا با همین روال پیش خواهیم رفت و خدا را شکر شرایطمان مطلوب است.

وی درباره وضعیت سیاه جامگان نیز ادامه داد: برنامه ما این بوده است که در بازی‌های خارج از خانه نبازیم و در خانه بتوانیم حریفان را شکست دهیم. بازی با نفت تهران ابتدای کار ما بود و هنوز شرایط کاملا مهیا نبود اما در بازی با استقلال خوزستان خوب کار کردیم و توانستیم با امتیاز از خوزستان بازگردیم. برای بازی با صنعت نفت نیز فقط برای برد به زمین خواهیم رفت.

مدیرفنی تیم سیاه جامگان درباره جذب بازیکن در نیم فصل نیز گفت: سه یا چهار بازیکن را جذب خواهیم کرد. حتما یک گلر و یک دفاع وسط می خواهیم اما معلوم نیست بازیکنانی که می‌خواهیم جذب کنیم حتما خارجی باشند. هنوز تا نیم فصل خیلی مانده است اما قطعا بازیکنان باکیفیتی را به تیم اضافه می کنیم. ]]>
طرفداران ابومسلم همیشه به من لطف داشتند. 2016-09-16T00:45:36+01:00 2016-09-16T00:45:36+01:00 tag:http://khodadadazizi11.mihanblog.com/post/45 مصطفى رحمتى گفت و گو با ستاره ای که هیچ وقت دربی را تجربه نکرد از دربی مشهد تا دربی سرخابی با خداداد عزیزی خداداد عزیزی یکی از عجیب ترین فوتبالیست های تاریخ ایران است؛ او با وجود اینکه همیشه چهره ای طغیان گر در فوتبال ایران داشته ولی هرگز محبوبیتش را از دست نداده است.  به گزارش افکارنیوز، موضوع درباره خداداد وقتی جذاب‌تر می شود که بدانید او به غیر از یک دوره کوتاه که به عنوان یار کمکی به پرسپولیس کمک کرد، هرگز در تیم های سرخابی پایتخت نیز توپ نزد. پس هرچه دارد، از تیم ملی است و به قول خودش رفتار صا

گفت و گو با ستاره ای که هیچ وقت دربی را تجربه نکرد

از دربی مشهد تا دربی سرخابی با خداداد عزیزی

خداداد عزیزی یکی از عجیب ترین فوتبالیست های تاریخ ایران است؛ او با وجود اینکه همیشه چهره ای طغیان گر در فوتبال ایران داشته ولی هرگز محبوبیتش را از دست نداده است.
 


به گزارش افکارنیوز، موضوع درباره خداداد وقتی جذاب‌تر می شود که بدانید او به غیر از یک دوره کوتاه که به عنوان یار کمکی به پرسپولیس کمک کرد، هرگز در تیم های سرخابی پایتخت نیز توپ نزد. پس هرچه دارد، از تیم ملی است و به قول خودش رفتار صادقانه ای که با مردم دارد.  خداداد به عنوان بازیکنی که هرگز بازی در دربی پایتخت را تجربه نکرده، حرف های جالبی درباره آن دارد. او اگرچه می گوید حسرت حضور در دربی را نمی خورد اما خیلی ها بر این باورند که اگر در یک دربی بود، به چهره ای ویژه تبدیل می شد.

خداداد عزیزی در گفت و گویی متفاوت حرفهای جالبی را درباره دوران فوتبالش و البته دربی پایتخت انجام داد که در ادامه می خوانید:

*می شود یک فوتبالیست محبوب نه پرسپولیسی باشد، نه استقلالی؟

چرا نمی شود؟اینکه یک نفر استقلالی یا پرسپولیسی باشد را طیف فوتبالی ها ایجاد کردند. هیچ جای دنیا چنین چیزی را نداریم که دو تیم خاص فقط طرفدار داشته باشند. در آلمان که حضور داشتم، می دیدم که مردم شهر شالکه طرفدار این تیم هستند، آنهایی که در اشتوتگارت حضور داشتند، طرفدار تیم شهرشان بودند و... . ما عادت داریم زمانی که بچه به دنیا می آید، به خوردش می دهیم استقلالی باشد یا پرسپولیسی. بچه های ما بعد از مامان و بابا اولین کلمه ای که می گویند این است که استقلالی اند یا پرسپولیسی! من هرگز طرفدار هیچ یک از این دو تیم نبودند و خیلی ها هم نیستند. البته الان دیگر در خانواده ها کمتر شده که به زور بچه شان را استقلالی یا پرسپولیسی کنند اما زیاد هستند افرادی که طرفدار هیچ کدام نباشند. درباره خودم یادم هست در دوران کودکی ام تلویزیون نداشتیم که بازی ها را تماشا کنم و اصلا برایم اهمیتی نداشت چه تیمی برنده می شود.
]]>
خداداد عزیزی: آکادمی پیشرفته فوتبال در مشهد افتتاح می‌شود 2016-08-22T22:42:36+01:00 2016-08-22T22:42:36+01:00 tag:http://khodadadazizi11.mihanblog.com/post/44 مصطفى رحمتى ملی‌پوش سابق فوتبال کشورمان گفت: برای من به عنوان یک فوتبالیست خراسانی بسیار زشت است که در تیم ملی کشورمان هیچ نماینده‌ای از خراسان نباشد.خداداد عزیزی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایسنا- منطقه خراسان، در خصوص سمت جدیدش به عنوان مشاور هیات فوتبال خراسان رضوی عنوان کرد: در این خصوص باید بگویم که دوست مشترک من و برادران، تماس گرفت و موضوع را مطرح کرد. وقتی بحث کمک به فوتبال خراسان است آنچه در توان دارم می‌گذارم. ضمن اینکه در خصوص استعفاها باید بگویم که دوستان سمت داشتند و اینطور صلاح دیدند که استع ملی‌پوش سابق فوتبال کشورمان گفت: برای من به عنوان یک فوتبالیست خراسانی بسیار زشت است که در تیم ملی کشورمان هیچ نماینده‌ای از خراسان نباشد.

خداداد عزیزی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایسنا- منطقه خراسان، در خصوص سمت جدیدش به عنوان مشاور هیات فوتبال خراسان رضوی عنوان کرد: در این خصوص باید بگویم که دوست مشترک من و برادران، تماس گرفت و موضوع را مطرح کرد. وقتی بحث کمک به فوتبال خراسان است آنچه در توان دارم می‌گذارم. ضمن اینکه در خصوص استعفاها باید بگویم که دوستان سمت داشتند و اینطور صلاح دیدند که استعفا کنند. من سمتی ندارم ولی اهل استعفا نیستم.

عزیزی در خصوص مشکلات به وجود آمده میان اداره کل و هیات فوتبال تاکید کرد: صبوریان را هم دوست دارم و ایشان همواره به من محبت داشته و دارند. احترامی متقابل میان ما وجود دارد و هیچ دلخوری در میان ما وجود نداشته و ندارد.

وی ادامه داد: بحث‌های میان صبوریان و برادران هم به من ربطی ندارد و وارد این مناقشه‌ها نمی‌شوم و در هیات فوتبال تنها در حد یک مشاورم و تا جایی‌که کاری از دستم بربیاید وارد می‌شوم..............
]]>
خداداد عزیزی مشاور عالی رئیس هیات فوتبال استان شد 2016-08-17T22:28:24+01:00 2016-08-17T22:28:24+01:00 tag:http://khodadadazizi11.mihanblog.com/post/43 مصطفى رحمتى خداداد عزیزی مشاور عالی رئیس هیات فوتبال خراسان رضوی شد.به گزارش ایسنا - منطقه خراسان، محمدمهدی برادران، رئیس هیات فوتبال خراسان رضوی طی حکمی خداداد عزیزی را به عنوان مشاور عالی خود منصوب کرد.پیش از این، محمد نفیسی فر مدیرکل دیوان محاسبات خراسان رضوی نیز به عنوان عضو شورای عالی فوتبال خراسان رضوی از سوی برادران منصوب شد. خداداد عزیزی مشاور عالی رئیس هیات فوتبال خراسان رضوی شد.

به گزارش ایسنا - منطقه خراسان، محمدمهدی برادران، رئیس هیات فوتبال خراسان رضوی طی حکمی خداداد عزیزی را به عنوان مشاور عالی خود منصوب کرد.

پیش از این، محمد نفیسی فر مدیرکل دیوان محاسبات خراسان رضوی نیز به عنوان عضو شورای عالی فوتبال خراسان رضوی از سوی برادران منصوب شد.
]]>
خداداد عزیزی : آنهایی که باید تولدم را تبریک بگویند حرفی نزدند! 2016-06-22T04:57:26+01:00 2016-06-22T04:57:26+01:00 tag:http://khodadadazizi11.mihanblog.com/post/42 مصطفى رحمتى مرد دوست داشتنی فوتبال ایران گفت: «AFC و فیفا تولد من را تبریک گفتند اما جالب است که بدانید اینجا و در کشور خودم فدراسیون فوتبال کوچکترین حرفی در این مورد نزد.»آنهایی که باید تولدم را تبریک بگویند حرفی نزدند!خداداد عزیزی ۴۵ ساله شد. اسطوره فوتبال کشورمان متولد اولین روز تیرماه است. خداداد در مورد ورودش به ۴۵ سالگی چنین گفت: «دوست دارم ۶۵ سال بیشتر عمر نکنم!»متن کامل صحبت های عزیزی را در ادامه می خوانید:* تولدتان را تبریک می گوییم و امیدواریم که ۱۲۰ ساله بشید.– از اینکه تولدم را تبریک می گویی

مرد دوست داشتنی فوتبال ایران گفت: «AFC و فیفا تولد من را تبریک گفتند اما جالب است که بدانید اینجا و در کشور خودم فدراسیون فوتبال کوچکترین حرفی در این مورد نزد.»

آنهایی که باید تولدم را تبریک بگویند حرفی نزدند!

خداداد عزیزی ۴۵ ساله شد. اسطوره فوتبال کشورمان متولد اولین روز تیرماه است. خداداد در مورد ورودش به ۴۵ سالگی چنین گفت: «دوست دارم ۶۵ سال بیشتر عمر نکنم!»

متن کامل صحبت های عزیزی را در ادامه می خوانید:

* تولدتان را تبریک می گوییم و امیدواریم که ۱۲۰ ساله بشید.

– از اینکه تولدم را تبریک می گویید ممنون. اما ۱۲۰ سال فقط یک تعارف است! به نظر من ۱۲۰ سال خیلی زیاد است و الکی نباید با هم تعارف کنیم. من فکر می کنم ۶۵ سال تا ۷۰ سالگی سن ایده آلی برای مردن است..........

]]>
تبریک فیفا به مناسبت تولد خداداد عزیزی 2016-06-21T04:56:14+01:00 2016-06-21T04:56:14+01:00 tag:http://khodadadazizi11.mihanblog.com/post/41 مصطفى رحمتى فیفا امروز تولد ۴۵ سالگی مهاجم ملی‌پوش سابق ایران را تبریک گفت. پس از آنکه کنفدراسیون فوتبال آسیا امروز صبح تولد ۴۵ سالگی خداداد عزیزی مهاجم‌ ملی پوش سابق کشورمان را تبریک گفت، فدراسیون جهانی فوتبال نیز این اقدام را انجام داد.فیفا نیز از طریق توئیتر رسمی خود با انتشار عکسی از عزیزی تولدش را تبریک گفت.

فیفا امروز تولد ۴۵ سالگی مهاجم ملی‌پوش سابق ایران را تبریک گفت.

پس از آنکه کنفدراسیون فوتبال آسیا امروز صبح تولد ۴۵ سالگی خداداد عزیزی مهاجم‌ ملی پوش سابق کشورمان را تبریک گفت، فدراسیون جهانی فوتبال نیز این اقدام را انجام داد.

فیفا نیز از طریق توئیتر رسمی خود با انتشار عکسی از عزیزی تولدش را تبریک گفت.

]]>
خداداد عزیزی از آن چهره هایی است که همیشه علیه فساد در فوتبال ایران مصاحبه می کند. 2016-04-14T23:58:07+01:00 2016-04-14T23:58:07+01:00 tag:http://khodadadazizi11.mihanblog.com/post/40 مصطفى رحمتى غزال تیزپای فوتبال ایران که از آن چهره های انتقادی فوتبال است آرزویی برای فوتبال ایران کرده است. او گفته که آرزو می کنم فساد از فوتبال ایران برود. خداداد عزیزی از آن چهره هایی است که همیشه علیه ناپاکی ها در فوتبال مصاحبه می کند و ترسی از گفتن حقایق ندارد. خداداد عزیزی قبل از فوتبالیست شدن چیکار می کرد؟ 2016-04-14T23:53:54+01:00 2016-04-14T23:53:54+01:00 tag:http://khodadadazizi11.mihanblog.com/post/39 مصطفى رحمتى خداداد عزیزی را بیش از آنکه به زیارت کردن حرم امام رضا(ع) و فضای مذهبی خانواده اش بشناسند به بازی های خوبش در تیم ملی و گل او برابر استرالیا می شناسند. ستاره سابق فوتبال ایران اما خاطرات جالبی از حرم مطهر امام رضا (ع) دارد او در مصاحبه با کاپ در مورد این خاطرات صحبت کرده است. خانه ما نزدیک حرم امام رضا(ع) بود و حدودا 8 دقیقه ای می توانستیم خودمان را از خانه به آنجا برسانیم.البته من در مشهد به دنیا نیامدم و در روستایی به نام چشمه عیلخی متولد شدم که چون چشمه های زیادی داشت این اسم را روی آن خداداد عزیزی. ناصر حجازی
 عکسی جالب از خداداد عزیزی و مرحوم ناصر حجازی

خداداد عزیزی را بیش از آنکه به زیارت کردن حرم امام رضا(ع) و فضای مذهبی خانواده اش بشناسند به بازی های خوبش در تیم ملی و گل او برابر استرالیا می شناسند. ستاره سابق فوتبال ایران اما خاطرات جالبی از حرم مطهر امام رضا (ع) دارد او در مصاحبه با کاپ در مورد این خاطرات صحبت کرده است.

  • خانه ما نزدیک حرم امام رضا(ع) بود و حدودا 8 دقیقه ای می توانستیم خودمان را از خانه به آنجا برسانیم.البته من در مشهد به دنیا نیامدم و در روستایی به نام چشمه عیلخی متولد شدم که چون چشمه های زیادی داشت این اسم را روی آن گذاشته بودند. هنوز هم گهگاه با پدرم به آن روستا می روم و بر سر مزار اقوام خود حاضر می شوم.
  • از حدود 10 سالگی اطراف حرم دستفروشی می کردم. خدابیامرز مادرم با میل بافتنی در خانه کلاه می بافت و من می بردم دور و بر حرم و آنها را می فروختم. آن خدابیامرز کلاه های قشنگی می بافت و وسط آنها توپک قرار می داد و از رنگ های زیبایی استفاده می کرد. من دست فروشی را دوست نداشتم و وقتی بچه های همسن و سالم نگاهم می کردم حس و حال خوبی پیدا نمی کردم.
  • در همان خیابان نزدیک به حرم کنار پدرم می نشستم و دست فروشی می کردم اما دوست داشتم کار دیگری انجام دهم. البته هیچ کاری عار نیست و همه حرفه ها ارزشمند هستند.12،13 سالم که شد رفتیم سراغ بنایی و با آنکه کارسختی بود و با آن سن و سال باید کیسه های سنگین را جابجا می کردم اما آن کار را به دستفروشی ترجیح می دادم.
  • موقع زیارت امام رضا(ع) حس و حالی به من دست می دهد که قابل وصف نیست و نمی توانم به شما بگویم درونم چه اتفاقاتی رخ می دهد. فقط می توانم بگویم که زیباترین لحظات را سپری می کنم.
  • تا حالا برای خودم نذری نکرده ام و هروقت از امام رضا(ع) چیزی خواسته ام آن خواسته برای خودم نبوده است.
  • یادم می آید قبل از بازی ایران و استرالیا در ملبورن با پدرم تماس گرفتم و به او گفتم: بابا، اول برو سر خاک مادرم و برایش فاتحه بخوان و بعد هم برو حرم امام رضا(ع) و برای تیم ملی دعا کن. آن روز هم من برای کل تیم از امام رضا(ع) کمک خواستم و بحث خودم نبود ولی کمک همه و بویژه من کرد تا در آن بازی تاریخی گل بزنم و تیم ملی به جام جهانی صعود کند. ....
]]>
هم‌بازی شدن خداداد و برادرش 2016-01-08T04:01:34+01:00 2016-01-08T04:01:34+01:00 tag:http://khodadadazizi11.mihanblog.com/post/38 مصطفى رحمتى   تیم های منتخب خراسان و ستارگان ورزش و هنر از ساعت 18 در سالن شهید بهشتی مشهد مقابل هم به میدان رفتند که این مسابقه با برتری 8 بر 5 تیم ستارگان به پایان رسید. خداداد عزیزی که بانی برگزاری این مسابقه بود، در تیم منتخب خراسان به میدان رفت. رضاداد برادر وی نیز در همین تیم حضور داشت و هم‌بازی خداداد شد. * تماشاگران حاضر در سالن که تعداد آنها حدود 2 هزار نفر بود، بازیکنان را مورد تشویق قرار دادند. * قرار بود محسن قهرمانی به عنوان داور در این مسابقه حاضر شود، اما این اتفاق نیفتاد. حتی اعلا  

تیم های منتخب خراسان و ستارگان ورزش و هنر از ساعت 18 در سالن شهید بهشتی مشهد مقابل هم به میدان رفتند که این مسابقه با برتری 8 بر 5 تیم ستارگان به پایان رسید.

خداداد عزیزی که بانی برگزاری این مسابقه بود، در تیم منتخب خراسان به میدان رفت. رضاداد برادر وی نیز در همین تیم حضور داشت و هم‌بازی خداداد شد.

* تماشاگران حاضر در سالن که تعداد آنها حدود 2 هزار نفر بود، بازیکنان را مورد تشویق قرار دادند.

* قرار بود محسن قهرمانی به عنوان داور در این مسابقه حاضر شود، اما این اتفاق نیفتاد. حتی اعلام شده بود این داور که به تازگی از فوتبال خداحافظی کرده است، با علی دایی در این مسابقه آشتی خواهد کرد.

* تماشاگران، هادی نوروزی کاپیتان فقید پرسپولیس را تشویق کردند.

* در پایان نیمه اول علی دایی و حسن کامرانی‌فر با یکدیگر خوش و بش کردند.

*رضا واعظی و جمشید لامی دو داور فوتسال کشورمان در بین دو نیمه از دنیای قضاوت خداحافظی کردند.

*در یک صحنه هاشمی نسب تکل بلندی را روی پای عزیزی زد که این بازیکن برای چند لحظه روی زمین افتاد.

خداداد همچنین پس از پاس گلی که زد خوشحالی جالبی مقابل نیما نکیسا داشت و جلوی او سر خورد!

* تماشاگران حاضر در سالن در پایان مسابقه به شدت خداداد عزیزی را مورد تشویق قرار دادند.

]]>
دیدار خیریه منتخب خراسان و ستارگان فوتبال و هنر 2016-01-08T03:51:58+01:00 2016-01-08T03:51:58+01:00 tag:http://khodadadazizi11.mihanblog.com/post/37 مصطفى رحمتى   در قالب دیداری خیریه دو تیم منتخب فوتبال خراسان و ستارگان فوتبال و هنر در سالن شهید بهشتی مشهد مقابل یکدیگر به میدان رفتند که این دیدار با نتیجه 8 بر 5 و برتری ستارگان فوتبال و هنر به پایان رسید.به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه خراسان، این دیدار خیریه به نفع موسسه همدم مشهد برگزار گردید که با استقبال خوب تماشاچیان مشهدی نیز همراه بود و بیش از هزار و پانصد نفر این دیدار را از نزدیک تماشا کردند. در تیم منتخب خراسان بازیکنانی چون خداداد عزیزی، حسین نخودیان، مصطفی صن
 
در قالب دیداری خیریه دو تیم منتخب فوتبال خراسان و ستارگان فوتبال و هنر در سالن شهید بهشتی مشهد مقابل یکدیگر به میدان رفتند که این دیدار با نتیجه 8 بر 5 و برتری ستارگان فوتبال و هنر به پایان رسید.به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه خراسان، این دیدار خیریه به نفع موسسه همدم مشهد برگزار گردید که با استقبال خوب تماشاچیان مشهدی نیز همراه بود و بیش از هزار و پانصد نفر این دیدار را از نزدیک تماشا کردند.
 
در تیم منتخب خراسان بازیکنانی چون خداداد عزیزی، حسین نخودیان، مصطفی صنوبری، الفاطمی، شاملی، رضاداد عزیزی، منصور شفیعی و …  با سرمربی گری سید مهدی غیاثی  حضور داشتند .در تیم ستارگان فوتبال و سینمای ایران نیز پژمان جمشیدی، علی دایی، میناوند، کریم باقری، نیما نکیسا، نیما شاهرخ‌شاهی، سیاوش خیرابی، علی منصوریان، مهدی هاشمی‌نسب و ..  به سرپرستی مهدی مناجاتی به میدان رفتند.

در نیمه نخست این دیدار هنگامی‌که نیما نکیسا به علت مصدومیت روی زمین افتاده بود خداداد عزیزی به شوخی خود را به روی وی انداخت! در نیمه دوم نیز در حالی که خداداد مصدوم شده بود و از درد به خود می‌پیچید، نیما نکیسا وی را روی زمین می‌غلتاند! در بین دو نیمه  دیداراز داوران بازنشسته خراسانی تقی‌پور و حاجی‌زاده تقدیر شد و در اواسط نیمه دوم برای تقدیر از کامرانی‌فر بازی متوقف شد.

علی دایی با به ثمر رساندن 5 گل نشان داد که از روزهای اوج خود فاصله نگرفته ‌است. منصوریان نیز دیگر گلزن تیم ستارگان بود و ۲ گل به ثمر رساند   و دیگر گل این تیم را کریم باقری وارد دروازه کرد.الفاطمی، شفیعی و رضاداد عزیزی نیز گل‌زنان تیم منتخب خراسان بودند.
]]>
برگزاری دیدار خیریه با حضور ستارگان فوتبال و هنر در مشهد؛ 2016-01-04T05:37:07+01:00 2016-01-04T05:37:07+01:00 tag:http://khodadadazizi11.mihanblog.com/post/36 مصطفى رحمتى پیشکسوت فوتبال خراسان گفت: اگر کوچکترین بحثی در برگزاری دیدار خیریه وجود داشت، بدانید که خداداد عزیزی وارد کار نمی‌شد.به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه خراسان، خداداد عزیزی در نشست خبری بازی دوستانه روز پنجشنبه که میان تیم‌های ستارگان ایران، هنرمندان و منتخبین خراسان برگزار می شود، اظهار کرد: هدف اصلی از برگزاری این مسابقه عوایدی است که به مجموعه همدم می‌رسد. طبیعی است که در حالت عادی افراد سرشناس چه در حوزه فوتبال و چه در سینما و هنر برای حضور در هر مکانی پول دریافت می‌کنند. ام

پیشکسوت فوتبال خراسان گفت: اگر کوچکترین بحثی در برگزاری دیدار خیریه وجود داشت، بدانید که خداداد عزیزی وارد کار نمی‌شد.به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه خراسان، خداداد عزیزی در نشست خبری بازی دوستانه روز پنجشنبه که میان تیم‌های ستارگان ایران، هنرمندان و منتخبین خراسان برگزار می شود، اظهار کرد: هدف اصلی از برگزاری این مسابقه عوایدی است که به مجموعه همدم می‌رسد. طبیعی است که در حالت عادی افراد سرشناس چه در حوزه فوتبال و چه در سینما و هنر برای حضور در هر مکانی پول دریافت می‌کنند. اما خوشبختانه تمامی بزرگوارانی که قبول می کنند در این مراسم حضور داشته باشند ریالی دریافت نخواهند کرد و فقط به نیت کمک به دختران معلول مجموعه همدم به مشهد می‌آیند.وی در خصوص افراد سرشناس حاضر در این مسابقه گفت: علی دایی، کریم باقری، منصوریان، مهدی هاشمی نسب، نیما نکیسا، مهرداد میناوند از خانواده فوتبال و همچنین دوستان ما در سینما و هنر همچون پژمان بازغی، پژمان جمشیدی، دانیال عبادی، امین زندگانی، داود هاشمی و... تاکنون حضورشان قطعی شده است. همچنین باید از الهام حمیدی تشکر کنم که بسیار علاقه مند بود به مشهد بیاید و از مجموعه دیدن کند. البته بسیاری از دوستان سینمایی ما بودند که می خواستند در این بازی حضور داشته باشند اما به دلیل برهه زمانی حساس که در آن هستیم و دوستان درگیر کارهای سینمایی خود برای جشنواره فجر هستند به همین دلیل نتوانستیم در خدمت شان باشیم....

]]>
خداداد عزیزی: غیر فوتبالی ها مردم را از فوتبال بیزار کردند 2015-12-11T03:00:35+01:00 2015-12-11T03:00:35+01:00 tag:http://khodadadazizi11.mihanblog.com/post/35 مصطفى رحمتى   بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال ایران گفت: پس از 8 آذر سال 1376 هیچ اتفاقی در فوتبال ایران رخ نداده تا مردم از آن لذت برده و خوشحال شوند. خداداد عزیزی در مورد اتفاقات 8 آذر سال 76، عدم پیشرفت فوتبال ایران و ... صحبت‌هایی را مطرح کرد که در زیر می‌خوانید: * تسنیم: چرا در اظهارنظری گفتید که از به یاد آوردن حماسه 8 آذر توسط مردم تأسف می‌خورید؟ از آن تاریخ 18سال گذشته و هنوز هم برای مردم زنده مانده است. مردم همیشه از روز 8 آذر 76 خاطرات شیرین به یاد دارند، اما از آن تاریخ تا به امروز اتف
 

بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال ایران گفت: پس از 8 آذر سال 1376 هیچ اتفاقی در فوتبال ایران رخ نداده تا مردم از آن لذت برده و خوشحال شوند.

خداداد عزیزی در مورد اتفاقات 8 آذر سال 76، عدم پیشرفت فوتبال ایران و ... صحبت‌هایی را مطرح کرد که در زیر می‌خوانید:

* تسنیم: چرا در اظهارنظری گفتید که از به یاد آوردن حماسه 8 آذر توسط مردم تأسف می‌خورید؟

از آن تاریخ 18سال گذشته و هنوز هم برای مردم زنده مانده است. مردم همیشه از روز 8 آذر 76 خاطرات شیرین به یاد دارند، اما از آن تاریخ تا به امروز اتفاق خاصی در فوتبال ما نیفتاده که بخواهند شاد شوند. به خاطر همین موضوع است که اظهار تأسف می‌کنم. چرا اتفاقی در فوتبال ما نیفتاده که وقتی به میان مردم می‌رویم هنوز هم می‌گویند که نسل 98 فرانسه چیز دیگری بود؟ فوتبال ما ستاره ندارد و ضعیف شده است و چیزی برای گفتن ندارد. هیچ نتیجه خاصی در فوتبال کسب نشده که مردم از به یاد آوردن آن شاد شوند. هر فردی که در مورد 8 آذر سال 76 صحبت می‌کند خنده روی لبانش است. این مسئله برای من جای خوشحالی دارد که پس از گذشت 18 سال مردم به گل من به تیم استرالیا اشاره می‌کنند، هر چند که گل من تلاش جمعی 30 نفره بود...

]]>
به بهانه 8 آذر و گل تاریخی خداداد عزیزی | معجزه دعای پدر 2015-11-29T04:17:00+01:00 2015-11-29T04:17:00+01:00 tag:http://khodadadazizi11.mihanblog.com/post/34 مصطفى رحمتى امروز (یک‌شنبه) 8 آذر است. این تاریخ برای ما فوتبالی‌ها بسیار آشناست و همه را به یاد 8 آذر سال 1376 می‌اندازد؛ بازی ایران و استرالیا. دیدار رفت دو تیم در مرحله پلی‌آف جام جهانی 1998 (فرانسه) در حالی در ورزشگاه آزادی تهران به تساوی یک-یک انجامیده بود که تری ونبلز سرمربی انگلیسی و مغرور تیم ملی استرالیا قبل از آن بازی، ایران را کشوری خطرناک خوانده و حتی از ترس کمبود آب، با خود آب معدنی به کشورمان آورده بود! به گزارش خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام ؛ اما بازی رفت با خوش‌شانسی استرالیای

امروز (یک‌شنبه) 8 آذر است. این تاریخ برای ما فوتبالی‌ها بسیار آشناست و همه را به یاد 8 آذر سال 1376 می‌اندازد؛ بازی ایران و استرالیا. دیدار رفت دو تیم در مرحله پلی‌آف جام جهانی 1998 (فرانسه) در حالی در ورزشگاه آزادی تهران به تساوی یک-یک انجامیده بود که تری ونبلز سرمربی انگلیسی و مغرور تیم ملی استرالیا قبل از آن بازی، ایران را کشوری خطرناک خوانده و حتی از ترس کمبود آب، با خود آب معدنی به کشورمان آورده بود!

به گزارش خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام ؛ اما بازی رفت با خوش‌شانسی استرالیایی‌ها و گل‌های هری كیول و خداداد عزیزی به تساوی یك- یك انجامید تا همه چیز به مسابقه برگشت كشیده شود.
مسابقه برگشت روز 8 آذر 1376 در ورزشگاه كریكت‌گراند ملبورن برگزار شد. بیش از 80 هزار تماشاگر استرالیایی برای تماشای بازی به استادیوم آمده بودند تا شاهد صعود تیم ملی كشورشان به جام جهانی باشند. اتفاقاً استرالیا بازی را هجومی آغاز كرد و در دقیقه یك بازی آئوریلیو ویدمار - سرمربی كنونی تیم امید استرالیا- در محوطه شش‌قدم با احمدرضا عابدزاده تك به تك شد كه عقاب آسیا او را ناكام گذاشت......

]]>
خداداد عزیزی: قرار نیست همه از کی‌روش تعریف کنند 2015-11-27T05:33:59+01:00 2015-11-27T05:33:59+01:00 tag:http://khodadadazizi11.mihanblog.com/post/33 مصطفى رحمتى مهاجم سابق تیم ملی فوتبال کشورمان با بیان اینکه بررسی برد تیم ملی در مقابل ترکمنستان خیلی ارزش ندارد، گفت: سخت ترین بازیهای تیم ما در مرحله دوم خواهد بود هر چند این سه امتیاز هم ارزشمند است. ..     خداداد عزیزی مهمان امشب

مهاجم سابق تیم ملی فوتبال کشورمان با بیان اینکه بررسی برد تیم ملی در مقابل ترکمنستان خیلی ارزش ندارد، گفت: سخت ترین بازیهای تیم ما در مرحله دوم خواهد بود هر چند این سه امتیاز هم ارزشمند است. ..

 


 

]]>