تبلیغات
خداداد عزیزى 11 - مطالب شهریور 1395
حماسه ساز ملبورن ، غزال تیزپاى اسیا

طرفداران ابومسلم همیشه به من لطف داشتند.

جمعه 26 شهریور 1395 09:45 ق.ظ

نویسنده : مصطفى رحمتى

گفت و گو با ستاره ای که هیچ وقت دربی را تجربه نکرد

از دربی مشهد تا دربی سرخابی با خداداد عزیزی

خداداد عزیزی یکی از عجیب ترین فوتبالیست های تاریخ ایران است؛ او با وجود اینکه همیشه چهره ای طغیان گر در فوتبال ایران داشته ولی هرگز محبوبیتش را از دست نداده است.
 


به گزارش افکارنیوز، موضوع درباره خداداد وقتی جذاب‌تر می شود که بدانید او به غیر از یک دوره کوتاه که به عنوان یار کمکی به پرسپولیس کمک کرد، هرگز در تیم های سرخابی پایتخت نیز توپ نزد. پس هرچه دارد، از تیم ملی است و به قول خودش رفتار صادقانه ای که با مردم دارد.  خداداد به عنوان بازیکنی که هرگز بازی در دربی پایتخت را تجربه نکرده، حرف های جالبی درباره آن دارد. او اگرچه می گوید حسرت حضور در دربی را نمی خورد اما خیلی ها بر این باورند که اگر در یک دربی بود، به چهره ای ویژه تبدیل می شد.

خداداد عزیزی در گفت و گویی متفاوت حرفهای جالبی را درباره دوران فوتبالش و البته دربی پایتخت انجام داد که در ادامه می خوانید:

*می شود یک فوتبالیست محبوب نه پرسپولیسی باشد، نه استقلالی؟

چرا نمی شود؟اینکه یک نفر استقلالی یا پرسپولیسی باشد را طیف فوتبالی ها ایجاد کردند. هیچ جای دنیا چنین چیزی را نداریم که دو تیم خاص فقط طرفدار داشته باشند. در آلمان که حضور داشتم، می دیدم که مردم شهر شالکه طرفدار این تیم هستند، آنهایی که در اشتوتگارت حضور داشتند، طرفدار تیم شهرشان بودند و... . ما عادت داریم زمانی که بچه به دنیا می آید، به خوردش می دهیم استقلالی باشد یا پرسپولیسی. بچه های ما بعد از مامان و بابا اولین کلمه ای که می گویند این است که استقلالی اند یا پرسپولیسی! من هرگز طرفدار هیچ یک از این دو تیم نبودند و خیلی ها هم نیستند. البته الان دیگر در خانواده ها کمتر شده که به زور بچه شان را استقلالی یا پرسپولیسی کنند اما زیاد هستند افرادی که طرفدار هیچ کدام نباشند. درباره خودم یادم هست در دوران کودکی ام تلویزیون نداشتیم که بازی ها را تماشا کنم و اصلا برایم اهمیتی نداشت چه تیمی برنده می شود.

ادامه مطلب

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: چهارشنبه 10 آذر 1395 08:41 ق.ظ

خداداد عزیزی: آکادمی پیشرفته فوتبال در مشهد افتتاح می‌شود

سه شنبه 2 شهریور 1395 07:42 ق.ظ

نویسنده : مصطفى رحمتى
ملی‌پوش سابق فوتبال کشورمان گفت: برای من به عنوان یک فوتبالیست خراسانی بسیار زشت است که در تیم ملی کشورمان هیچ نماینده‌ای از خراسان نباشد.

خداداد عزیزی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایسنا- منطقه خراسان، در خصوص سمت جدیدش به عنوان مشاور هیات فوتبال خراسان رضوی عنوان کرد: در این خصوص باید بگویم که دوست مشترک من و برادران، تماس گرفت و موضوع را مطرح کرد. وقتی بحث کمک به فوتبال خراسان است آنچه در توان دارم می‌گذارم. ضمن اینکه در خصوص استعفاها باید بگویم که دوستان سمت داشتند و اینطور صلاح دیدند که استعفا کنند. من سمتی ندارم ولی اهل استعفا نیستم.

عزیزی در خصوص مشکلات به وجود آمده میان اداره کل و هیات فوتبال تاکید کرد: صبوریان را هم دوست دارم و ایشان همواره به من محبت داشته و دارند. احترامی متقابل میان ما وجود دارد و هیچ دلخوری در میان ما وجود نداشته و ندارد.

وی ادامه داد: بحث‌های میان صبوریان و برادران هم به من ربطی ندارد و وارد این مناقشه‌ها نمی‌شوم و در هیات فوتبال تنها در حد یک مشاورم و تا جایی‌که کاری از دستم بربیاید وارد می‌شوم..............

ادامه مطلب

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: شنبه 27 شهریور 1395 10:10 ق.ظ