تبلیغات
خداداد عزیزى 11 - مطالب آذر 1394
حماسه ساز ملبورن ، غزال تیزپاى اسیا

خداداد عزیزی: غیر فوتبالی ها مردم را از فوتبال بیزار کردند

جمعه 20 آذر 1394 10:00 ق.ظ

نویسنده : مصطفى رحمتى
ارسال شده در: گالرى عكس و پوستر ،
 

بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال ایران گفت: پس از 8 آذر سال 1376 هیچ اتفاقی در فوتبال ایران رخ نداده تا مردم از آن لذت برده و خوشحال شوند.

خداداد عزیزی در مورد اتفاقات 8 آذر سال 76، عدم پیشرفت فوتبال ایران و ... صحبت‌هایی را مطرح کرد که در زیر می‌خوانید:

* تسنیم: چرا در اظهارنظری گفتید که از به یاد آوردن حماسه 8 آذر توسط مردم تأسف می‌خورید؟

از آن تاریخ 18سال گذشته و هنوز هم برای مردم زنده مانده است. مردم همیشه از روز 8 آذر 76 خاطرات شیرین به یاد دارند، اما از آن تاریخ تا به امروز اتفاق خاصی در فوتبال ما نیفتاده که بخواهند شاد شوند. به خاطر همین موضوع است که اظهار تأسف می‌کنم. چرا اتفاقی در فوتبال ما نیفتاده که وقتی به میان مردم می‌رویم هنوز هم می‌گویند که نسل 98 فرانسه چیز دیگری بود؟ فوتبال ما ستاره ندارد و ضعیف شده است و چیزی برای گفتن ندارد. هیچ نتیجه خاصی در فوتبال کسب نشده که مردم از به یاد آوردن آن شاد شوند. هر فردی که در مورد 8 آذر سال 76 صحبت می‌کند خنده روی لبانش است. این مسئله برای من جای خوشحالی دارد که پس از گذشت 18 سال مردم به گل من به تیم استرالیا اشاره می‌کنند، هر چند که گل من تلاش جمعی 30 نفره بود...


ادامه مطلب

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: جمعه 18 دی 1394 11:00 ق.ظ

به بهانه 8 آذر و گل تاریخی خداداد عزیزی | معجزه دعای پدر

یکشنبه 8 آذر 1394 11:17 ق.ظ

نویسنده : مصطفى رحمتى
ارسال شده در: زندگینامه خداداد عزیزی ،

امروز (یک‌شنبه) 8 آذر است. این تاریخ برای ما فوتبالی‌ها بسیار آشناست و همه را به یاد 8 آذر سال 1376 می‌اندازد؛ بازی ایران و استرالیا. دیدار رفت دو تیم در مرحله پلی‌آف جام جهانی 1998 (فرانسه) در حالی در ورزشگاه آزادی تهران به تساوی یک-یک انجامیده بود که تری ونبلز سرمربی انگلیسی و مغرور تیم ملی استرالیا قبل از آن بازی، ایران را کشوری خطرناک خوانده و حتی از ترس کمبود آب، با خود آب معدنی به کشورمان آورده بود!

به گزارش خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام ؛ اما بازی رفت با خوش‌شانسی استرالیایی‌ها و گل‌های هری كیول و خداداد عزیزی به تساوی یك- یك انجامید تا همه چیز به مسابقه برگشت كشیده شود.
مسابقه برگشت روز 8 آذر 1376 در ورزشگاه كریكت‌گراند ملبورن برگزار شد. بیش از 80 هزار تماشاگر استرالیایی برای تماشای بازی به استادیوم آمده بودند تا شاهد صعود تیم ملی كشورشان به جام جهانی باشند. اتفاقاً استرالیا بازی را هجومی آغاز كرد و در دقیقه یك بازی آئوریلیو ویدمار - سرمربی كنونی تیم امید استرالیا- در محوطه شش‌قدم با احمدرضا عابدزاده تك به تك شد كه عقاب آسیا او را ناكام گذاشت......


ادامه مطلب

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: جمعه 20 آذر 1394 09:59 ق.ظ

خداداد عزیزی: قرار نیست همه از کی‌روش تعریف کنند

جمعه 6 آذر 1394 12:33 ب.ظ

نویسنده : مصطفى رحمتى

خداداد عزیزی مهمان امشب

مهاجم سابق تیم ملی فوتبال کشورمان با بیان اینکه بررسی برد تیم ملی در مقابل ترکمنستان خیلی ارزش ندارد، گفت: سخت ترین بازیهای تیم ما در مرحله دوم خواهد بود هر چند این سه امتیاز هم ارزشمند است. ..

 


 


ادامه مطلب

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: جمعه 6 آذر 1394 12:51 ب.ظ

ملاقات خداداد عزیزی با دختران معلول

جمعه 6 آذر 1394 12:31 ب.ظ

نویسنده : مصطفى رحمتى

خداداد عزیزی و حسن کامرانی امروز به موسسه خیریه توانبخشی فتح‌المبین مشهد رفتند و با دختران معلول و کم‌توان ذهنی ملاقات کردند.عزیزی مهاجم اسبق تیم‌ملی کشورمان و کامرانی‌فر کمک داور اسبق فوتبال ایران از بخش‌های مختلف مرکز نگهداری دخرتان معلول و کم‌توان ذهنی دیدار کردند. قرار است در دی‌ماه، عزیزی یک نمایشگاه خیریه و بازی دوستانه فوتسال در مشهد برگزار کند.


ادامه مطلب

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: جمعه 6 آذر 1394 12:49 ب.ظ