تبلیغات
خداداد عزیزى 11 - مطالب دی 1394
حماسه ساز ملبورن ، غزال تیزپاى اسیا

هم‌بازی شدن خداداد و برادرش

جمعه 18 دی 1394 11:01 ق.ظ

نویسنده : مصطفى رحمتى

 

تیم های منتخب خراسان و ستارگان ورزش و هنر از ساعت 18 در سالن شهید بهشتی مشهد مقابل هم به میدان رفتند که این مسابقه با برتری 8 بر 5 تیم ستارگان به پایان رسید.

خداداد عزیزی که بانی برگزاری این مسابقه بود، در تیم منتخب خراسان به میدان رفت. رضاداد برادر وی نیز در همین تیم حضور داشت و هم‌بازی خداداد شد.

* تماشاگران حاضر در سالن که تعداد آنها حدود 2 هزار نفر بود، بازیکنان را مورد تشویق قرار دادند.

* قرار بود محسن قهرمانی به عنوان داور در این مسابقه حاضر شود، اما این اتفاق نیفتاد. حتی اعلام شده بود این داور که به تازگی از فوتبال خداحافظی کرده است، با علی دایی در این مسابقه آشتی خواهد کرد.

* تماشاگران، هادی نوروزی کاپیتان فقید پرسپولیس را تشویق کردند.

* در پایان نیمه اول علی دایی و حسن کامرانی‌فر با یکدیگر خوش و بش کردند.

*رضا واعظی و جمشید لامی دو داور فوتسال کشورمان در بین دو نیمه از دنیای قضاوت خداحافظی کردند.

*در یک صحنه هاشمی نسب تکل بلندی را روی پای عزیزی زد که این بازیکن برای چند لحظه روی زمین افتاد.

خداداد همچنین پس از پاس گلی که زد خوشحالی جالبی مقابل نیما نکیسا داشت و جلوی او سر خورد!

* تماشاگران حاضر در سالن در پایان مسابقه به شدت خداداد عزیزی را مورد تشویق قرار دادند.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: جمعه 18 دی 1394 11:07 ق.ظ

دیدار خیریه منتخب خراسان و ستارگان فوتبال و هنر

جمعه 18 دی 1394 10:51 ق.ظ

نویسنده : مصطفى رحمتى
ارسال شده در: گالرى عكس و پوستر ،
 
در قالب دیداری خیریه دو تیم منتخب فوتبال خراسان و ستارگان فوتبال و هنر در سالن شهید بهشتی مشهد مقابل یکدیگر به میدان رفتند که این دیدار با نتیجه 8 بر 5 و برتری ستارگان فوتبال و هنر به پایان رسید.به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه خراسان، این دیدار خیریه به نفع موسسه همدم مشهد برگزار گردید که با استقبال خوب تماشاچیان مشهدی نیز همراه بود و بیش از هزار و پانصد نفر این دیدار را از نزدیک تماشا کردند.
 
در تیم منتخب خراسان بازیکنانی چون خداداد عزیزی، حسین نخودیان، مصطفی صنوبری، الفاطمی، شاملی، رضاداد عزیزی، منصور شفیعی و …  با سرمربی گری سید مهدی غیاثی  حضور داشتند .در تیم ستارگان فوتبال و سینمای ایران نیز پژمان جمشیدی، علی دایی، میناوند، کریم باقری، نیما نکیسا، نیما شاهرخ‌شاهی، سیاوش خیرابی، علی منصوریان، مهدی هاشمی‌نسب و ..  به سرپرستی مهدی مناجاتی به میدان رفتند.

در نیمه نخست این دیدار هنگامی‌که نیما نکیسا به علت مصدومیت روی زمین افتاده بود خداداد عزیزی به شوخی خود را به روی وی انداخت! در نیمه دوم نیز در حالی که خداداد مصدوم شده بود و از درد به خود می‌پیچید، نیما نکیسا وی را روی زمین می‌غلتاند! در بین دو نیمه  دیداراز داوران بازنشسته خراسانی تقی‌پور و حاجی‌زاده تقدیر شد و در اواسط نیمه دوم برای تقدیر از کامرانی‌فر بازی متوقف شد.

علی دایی با به ثمر رساندن 5 گل نشان داد که از روزهای اوج خود فاصله نگرفته ‌است. منصوریان نیز دیگر گلزن تیم ستارگان بود و ۲ گل به ثمر رساند   و دیگر گل این تیم را کریم باقری وارد دروازه کرد.الفاطمی، شفیعی و رضاداد عزیزی نیز گل‌زنان تیم منتخب خراسان بودند.

ادامه مطلب

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: جمعه 18 دی 1394 11:01 ق.ظ

برگزاری دیدار خیریه با حضور ستارگان فوتبال و هنر در مشهد؛

دوشنبه 14 دی 1394 12:37 ب.ظ

نویسنده : مصطفى رحمتى

پیشکسوت فوتبال خراسان گفت: اگر کوچکترین بحثی در برگزاری دیدار خیریه وجود داشت، بدانید که خداداد عزیزی وارد کار نمی‌شد.به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه خراسان، خداداد عزیزی در نشست خبری بازی دوستانه روز پنجشنبه که میان تیم‌های ستارگان ایران، هنرمندان و منتخبین خراسان برگزار می شود، اظهار کرد: هدف اصلی از برگزاری این مسابقه عوایدی است که به مجموعه همدم می‌رسد. طبیعی است که در حالت عادی افراد سرشناس چه در حوزه فوتبال و چه در سینما و هنر برای حضور در هر مکانی پول دریافت می‌کنند. اما خوشبختانه تمامی بزرگوارانی که قبول می کنند در این مراسم حضور داشته باشند ریالی دریافت نخواهند کرد و فقط به نیت کمک به دختران معلول مجموعه همدم به مشهد می‌آیند.وی در خصوص افراد سرشناس حاضر در این مسابقه گفت: علی دایی، کریم باقری، منصوریان، مهدی هاشمی نسب، نیما نکیسا، مهرداد میناوند از خانواده فوتبال و همچنین دوستان ما در سینما و هنر همچون پژمان بازغی، پژمان جمشیدی، دانیال عبادی، امین زندگانی، داود هاشمی و... تاکنون حضورشان قطعی شده است. همچنین باید از الهام حمیدی تشکر کنم که بسیار علاقه مند بود به مشهد بیاید و از مجموعه دیدن کند. البته بسیاری از دوستان سینمایی ما بودند که می خواستند در این بازی حضور داشته باشند اما به دلیل برهه زمانی حساس که در آن هستیم و دوستان درگیر کارهای سینمایی خود برای جشنواره فجر هستند به همین دلیل نتوانستیم در خدمت شان باشیم....


ادامه مطلب

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: جمعه 18 دی 1394 11:08 ق.ظ