تبلیغات
خداداد عزیزى 11 - مطالب شهریور 1391
حماسه ساز ملبورن ، غزال تیزپاى اسیا

توصیه خداداد عزیزی به علی کریمی

جمعه 24 شهریور 1391 07:16 ب.ظ

نویسنده : مصطفى رحمتى

خداداد عزیزی که ظهر امروز میهمان تلفنی برنامه "هر روز ورزش" شبکه خبر بود، در خصوص سوال مجری برنامه مبنی بر اینکه مصاحبه ای از شما در یکی از روزنامه ها چاپ شده و در آن نوشته شده بود که بخشی از صحبت های خداداد غیرقابل چاپ بود، اظهارداشت: «من هیچ صحبت غیرقابل چاپی نداشته ام. چون از کی روش حمایت می کنم صحبت هایم را چاپ نمی کنند. متاسفانه الان هجمه بدی علیه کی روش به راه افتاده و حتی برخی جانشین او را هم معرفی می کنند. من معتقدم با توجه به گروهی که داریم راحت به جام جهانی می رویم. بنابراین بهتر است به کی روش فرصت بدهیم و ببینیم تغییری در فوتبال ما ایجاد خواهد کرد یا نه و بعد تصمیم بگیریم. با یک باخت به لبنان هر چند که نتیجه خیلی بدی بود اما نباید چنین جوی به وجود آید.


ادامه مطلب

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

دیدار خداداد عزیزی و هاشمی‌نسب با هوادار قطع نخاعی

جمعه 24 شهریور 1391 07:12 ب.ظ

نویسنده : مصطفى رحمتى

خداداد عزیزی و مهدی هاشمی‌نسب   به همراه تیم ابومسلم خراسان با محمدرضا فهیمی هوادار قطع نخاعی پرسپولیس در بیمارستان امام‌خمینی (ره) ساری دیدار کردند. محمدرضا فهیمی در تاریخ 25 خرداد سال 79 بر اثر سانحه رانندگی در مسیر تماشای دیدار تیم‌های شموشک و پرسپولیس از ناحیه گردن، قطع نخاع شد و از آن زمان در بیمارستان امام (ره) ساری بستری شده است. وی در آستانه 20 سالگی قرار دارد و حدود 12 سال است که در بخش آی‌سی‌یو بیمارستان امام (ره) سکنی گزیده است.خداداد عزیزی در حاشیه این دیدار گفت :‌ مهم نیست که محمدرضا طرفدار کدام تیم باشد، بالاخره یک ورزشکار، ورزش‌دوست و جوانی است که اکنون روی تخت بیمارستان قرار دارد و بر حسب وظیفه به ملاقات او آمدیم.امیدوارم هرچه سریع‌تر این جوان بهبود یابد.


ادامه مطلب

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: جمعه 24 شهریور 1391 07:15 ب.ظ

خداداد عزیزی: در این گروه آسان باید به جام جهانی صعود كنیم

شنبه 18 شهریور 1391 05:29 ب.ظ

نویسنده : مصطفى رحمتى

كاپیتان سابق تیم ملی فوتبال می‌‌گوید، فوتبال ما نسبت به گذشته ضعیف‌تر شده و این به دلیل كاهش حضور بازیكنان ایران در فوتبال اروپاست. خداداد عزیزی درباره شرایط كنونی تیم ملی فوتبال در آستانه دیدار مقابل لبنان در مرحله مقدماتی جام‌جهانی 2014 برزیل اظهار كرد: به نظر من كسب 4 امتیاز از دو بازی اول بد نیست. اگر ما بتوانیم در این گروه از هر بازی 2 امتیاز بگیریم به راحتی به جام‌جهانی صعود خواهیم كرد...


ادامه مطلب

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

خداداد عزیزی: ابومسلم با این فوتبال لیگ برتری می شود

سه شنبه 14 شهریور 1391 10:05 ب.ظ

نویسنده : مصطفى رحمتى

خداداد عزیزی معتقد است ابومسلم می‌تواند به لیگ برتر صعود كند.  مدیرفنی تیم فوتبال ابومسلم خراسان بعد از شكست تیمش برابر استقلال تهران در جمع خبرنگاران عنوان كرد: اگر این روند بازیكنان ادامه داشته باشد ابومسلم لیگ برتری خواهد بود. وی تصریح كرد: لیگ یك شرایط سختی دارد اما بازیكنان ابومسلم نشان دادند كه توانایی حضور در لیگ برتر را دارند.

وی همچنین درباره شعارهای تماشاگران مشهدی گفت: من چیز خاصی نشنیده ام اما اگر قلعه نویی ناراحت شده من به جای هواداران از وی عذرخواهی می كنم. وی با تمجید از عملكرد خط دفاعی ابومسلم درباره حضور حسین هوشیار در درون دروازه نیز گفت: هر گلری گل بد می خورد و نباید به هوشیار سخت گرفت. وی درباره نقش خود در تیم فوتبال ابومسلم اظهار كرد: من نظرات خود را به پیروانی خواهم گفت اما شاغلام به عنوان یك بزرگتر تصمیم گیرنده اصلی است. وی همچنین در پاسخ به سوالی در مورد اینكه مسئول اجرایی این بازی باشگاه ابومسلم بود یا هیأت فوتبال خراسان رضوی؟ گفت: در فوتبال ما اتفاقات جالب زیاد می افتد كه این مورد هم یكی از آنهاست، چرا كه تیم استقلال را ما دعوت كرده ایم، هزینه این تیم را ما داده ایم اما هیأت فوتبال استان قرارداد محیطی را بسته است و البته در فوتبال ما این اتفاقات جالب چیز عجیبی نیست.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: سه شنبه 14 شهریور 1391 10:07 ب.ظ

خداداد عزیزی : ابومسلم مدعی اصلی صعود به لیگ برتر است

جمعه 3 شهریور 1391 12:25 ب.ظ

نویسنده : مصطفى رحمتى

خداداد عزیزی مدیرفنی تیم فوتبال ابومسلم گفت: «هیچ تیمی در دسته اول مدعی نیست و حتی ضعیف‌ترین تیم‌ها هم کورسوی امیدی برای بالانشینی جدول دارند. گروه سخت و آسان برای ابومسلم معنا ندارد.» وی ادامه داد: «تجربه بارها نشان داده در دسته اول، گاهی تیم‌هایی در آخر فصل صعود کرده‌اند که در میانه فصل به قعر جدولی‌ها باخته‌اند. ما فقط باید پیروز میدان باشیم یا لااقل از هر بازی نتیجه بگیریم.» عزیزی در خصوص این که چه تیمی مدعی خواهد بود گفت: «نمی‌شود از تیمی به نام مدعی نام برد، من فقط می‌توانم ابومسلم را مدعی اصلی بدانم.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: جمعه 3 شهریور 1391 12:27 ب.ظتعداد کل صفحات : 2 1 2