تبلیغات
خداداد عزیزى 11 - مدیر فنی تیم فوتبال ابومسلم: هدف اصلی ما آماده‌سازی تیم ابومسلم برای رسیدن و درخشش در لیگ ‌برتر است
حماسه ساز ملبورن ، غزال تیزپاى اسیا

مدیر فنی تیم فوتبال ابومسلم: هدف اصلی ما آماده‌سازی تیم ابومسلم برای رسیدن و درخشش در لیگ ‌برتر است

یکشنبه 1 مرداد 1391 11:30 ق.ظ

نویسنده : مصطفى رحمتى
مدیر فنی تیم فوتبال ابومسلم خراسان گفت: هنوز قراردادی با نفرات در نظر گرفته شده ابومسلم نبسته‌ایم. خداداد عزیزی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مشهد اظهار کرد: برای رسیدن به لیگ برتر احتیاج به نفرات بهتری داریم که هنوز با آنها قرار داد نبسته‌ایم. مدیر فنی تیم فوتبال ابومسلم خراسان گفت: هدف اصلی ما آماده‌سازی تیم ابومسلم برای رسیدن و درخشش در لیگ ‌برتر است. وی افزود: تیمی که شروع به کار کرده از بازیکنان قبلی تیم ابومسلم تشکیل شده است که با نظارت غلامحسین پیروانی نفرات برتر ارنج خواهند شد، تعدادی از بازیکنان نیز برای تست آمده‌اند که با صلاح‌دید سرمربی تیم فوتبال ابومسلم جذب تیم می‌شوند. عزیزی گفت: برای کامل‌تر شدن تیم ابومسلم صحبت با چند نفر از بازیکنان حرفه‌ای که سابقه لیگ‌ برتر دارند از اهمیت بسیاری برخوردار است و در این ارتباط صحبت‌هایی شده است که در آینده نه چندان دور جذب تیم خواهند شد....
مدیر فنی تیم فوتبال ابومسلم خراسان گفت: ما امیدواریم با حضور این بازیکنان در تیم شانس صعودمان در لیگ برتر بیشتر شود.

وی افزود: امسال صعود کردن در لیگ برتر نسبت به سال‌های گذشته سخت‌تر شده است و ما امیدواریم با جذب نفرات برتر و تلاش‌های بازیکنان جایگاه ابومسلم را در لیگ ‌برتر خالی نگذاریم.

عزیزی در ارتباط با همکاری‌اش با ابومسلم اظهار داشت: در کنار تیم ابومسلم هم‌چنان باقی می‌مانم و تلاش‌های خود را برای رسیدن به اهداف تیم در کنار پیروانی انجام خواهم داد.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: جمعه 3 شهریور 1391 09:26 ب.ظ