تبلیغات
خداداد عزیزى 11 - دیدار خیریه منتخب خراسان و ستارگان فوتبال و هنر
حماسه ساز ملبورن ، غزال تیزپاى اسیا

دیدار خیریه منتخب خراسان و ستارگان فوتبال و هنر

جمعه 18 دی 1394 10:51 ق.ظ

نویسنده : مصطفى رحمتى
ارسال شده در: گالرى عكس و پوستر ،
 
در قالب دیداری خیریه دو تیم منتخب فوتبال خراسان و ستارگان فوتبال و هنر در سالن شهید بهشتی مشهد مقابل یکدیگر به میدان رفتند که این دیدار با نتیجه 8 بر 5 و برتری ستارگان فوتبال و هنر به پایان رسید.به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه خراسان، این دیدار خیریه به نفع موسسه همدم مشهد برگزار گردید که با استقبال خوب تماشاچیان مشهدی نیز همراه بود و بیش از هزار و پانصد نفر این دیدار را از نزدیک تماشا کردند.
 
در تیم منتخب خراسان بازیکنانی چون خداداد عزیزی، حسین نخودیان، مصطفی صنوبری، الفاطمی، شاملی، رضاداد عزیزی، منصور شفیعی و …  با سرمربی گری سید مهدی غیاثی  حضور داشتند .در تیم ستارگان فوتبال و سینمای ایران نیز پژمان جمشیدی، علی دایی، میناوند، کریم باقری، نیما نکیسا، نیما شاهرخ‌شاهی، سیاوش خیرابی، علی منصوریان، مهدی هاشمی‌نسب و ..  به سرپرستی مهدی مناجاتی به میدان رفتند.

در نیمه نخست این دیدار هنگامی‌که نیما نکیسا به علت مصدومیت روی زمین افتاده بود خداداد عزیزی به شوخی خود را به روی وی انداخت! در نیمه دوم نیز در حالی که خداداد مصدوم شده بود و از درد به خود می‌پیچید، نیما نکیسا وی را روی زمین می‌غلتاند! در بین دو نیمه  دیداراز داوران بازنشسته خراسانی تقی‌پور و حاجی‌زاده تقدیر شد و در اواسط نیمه دوم برای تقدیر از کامرانی‌فر بازی متوقف شد.

علی دایی با به ثمر رساندن 5 گل نشان داد که از روزهای اوج خود فاصله نگرفته ‌است. منصوریان نیز دیگر گلزن تیم ستارگان بود و ۲ گل به ثمر رساند   و دیگر گل این تیم را کریم باقری وارد دروازه کرد.الفاطمی، شفیعی و رضاداد عزیزی نیز گل‌زنان تیم منتخب خراسان بودند.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: جمعه 18 دی 1394 11:01 ق.ظ