تبلیغات
خداداد عزیزى 11 - خداداد عزیزی: قرار نیست همه از کی‌روش تعریف کنند
حماسه ساز ملبورن ، غزال تیزپاى اسیا

خداداد عزیزی: قرار نیست همه از کی‌روش تعریف کنند

جمعه 6 آذر 1394 01:33 ب.ظ

نویسنده : مصطفى رحمتى

خداداد عزیزی مهمان امشب

مهاجم سابق تیم ملی فوتبال کشورمان با بیان اینکه بررسی برد تیم ملی در مقابل ترکمنستان خیلی ارزش ندارد، گفت: سخت ترین بازیهای تیم ما در مرحله دوم خواهد بود هر چند این سه امتیاز هم ارزشمند است. ..

 


 

خداداد عزیزی در برنامه تیتر امشب شبکه خبر افزود: همه مربیان و کارشناسان اگر انتقاد هم کنند در جهت حمایت از تیم ملی است و همه دوست داریم تیم ملی به پیروزی برسد و قرار نیست همه از آقای کی روش تعریف و تمجید کنند و در هیچ جای دنیا هم دیده نمی شود که همه از یک نفر حمایت کنند بلکه منتقدان هم وجود دارند و حرف می زنند.

وی افزود: هیچ مربی وطنی بدنبال ناکامی تیم ملی نیست و آقای کی روش هم مربی خوبی است و امیدواریم تعامل سرمربی و مربیان تیم ملی با مربیان لیگ فوتبال افزایش یابد که به نفع تیم ملی هم خواهد بود.


خداداد عزیزی گفت: البته تعامل را باید آقای کی روش آغاز کند و مربیان هم استقبال خواهند کرد.

ملی پوش سابق تیم ملی فوتبال کشورمان با بیان اینکه بررسی برد تیم ملی در مقابل ترکمنستان خیلی ارزش ندارد گفت: سخت ترین بازیهای تیم ما در مرحله دوم خواهد بود هر چند این سه امتیاز هم ارزشمند است .
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما ، خداداد عزیزی در برنامه تیتر امشب شبکه خبر افزود: همه مربیان و کارشناسان اگر انتقاد هم کنند در جهت حمایت از تیم ملی است و همه دوست داریم تیم ملی به پیروزی برسد و قرار نیست همه از آقای کی روش تعریف و تمجید کنند و در هیچ جای دنیا هم دیده نمی شود که همه از یک نفر حمایت کنند بلکه منتقدان هم وجود دارند و حرف می زنند .
وی افزود : هیچ مربی وطنی بدنبال ناکامی تیم ملی نیست و آقای کی روش هم مربی خوبی است و امیدواریم تعامل سرمربی و مربیان تیم ملی با مربیان لیگ فوتبال افزایش یابد که به نفع تیم ملی هم خواهدبود .
خداداد عزیزی گفت : البته تعامل را باید آقای کی روش آغاز کند و مربیان هم استقبال خواهند کرد .
بنا براین گزارش امیر حسین حسینی سخنگوی فدراسیون فوتبال هم گفت : تیم ملی فوتبال بعد از 26 ساعت به گوام خواهد رسید و امیدواریم بازیکنان ما با موفقیت این بازی را پشت سر بگذارند ومشکل خاصی هم در این زمینه ندارند .
وی افزود: البته گوامی ها همکاری خوبی نکردند و 4 بار مجبور شدیم از طریق ای اف سی و فیفا نامه های خود را ارسال کنیم .
وی افزود: عزت اللهی ، حقیقی ، آزمون و حاج صفی به دلیل نداشتن ویزا این تیم را همراهی نمی کنند و سید جلال حسینی و پژمان منتظری هم به دلیل مصدومیت همراه تیم نیستند اما تیموریان تیم را همراهی می کند .
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: جمعه 6 آذر 1394 01:51 ب.ظ