تبلیغات
خداداد عزیزى 11 - ملاقات خداداد عزیزی با دختران معلول
حماسه ساز ملبورن ، غزال تیزپاى اسیا

ملاقات خداداد عزیزی با دختران معلول

جمعه 6 آذر 1394 01:31 ب.ظ

نویسنده : مصطفى رحمتى

خداداد عزیزی و حسن کامرانی امروز به موسسه خیریه توانبخشی فتح‌المبین مشهد رفتند و با دختران معلول و کم‌توان ذهنی ملاقات کردند.عزیزی مهاجم اسبق تیم‌ملی کشورمان و کامرانی‌فر کمک داور اسبق فوتبال ایران از بخش‌های مختلف مرکز نگهداری دخرتان معلول و کم‌توان ذهنی دیدار کردند. قرار است در دی‌ماه، عزیزی یک نمایشگاه خیریه و بازی دوستانه فوتسال در مشهد برگزار کند.

خداداد عزیزی که به همراه حسن کامرانی فر از موسسه خیریه توانبخشی فتح المبین مشهد(همدم) بازدید کردند، قرار است در دی ماه یک نمایشگاه خیریه و یک بازی دوستانه فوتسال را در مشهد برگزار نمایند تا عواید آن به این موسسه که مرکز نگهداری دختران معلول و کم توان ذهنی است برسد. در این بازدید که مهدی برادران رئیس هیئت فوتبال خراسان رضوی نیز حضور داشت تصمیم بر این شد تا این نمایشگاه و دیدار خیریه فوتسال در دی ماه برگزار شود.

 

خداداد عزیزی و حسن کامرانی فر در این دیدار از بخش های مختلف مرکز نگهداری دختران معلول و کم توان ذهنی فتح المبین مشهد(همدم )از جمله کارگاه گلیم بافی ، گل آرایی ، مدرسه موسیقی ، کارگاه نمایش ، سالن آمفی تئاتر، خوابگاه ها و سایر بخش ها بازدید کردند و با دختران معلول این مرکز عکس یادگاری گرفتند.

 

همچنین خداداد عزیزی در بازدید از کارگاه گلیم بافی ،یکی از گلیم های بافت شده توسط دختران معلول را با قیچی زدن رونمایی کرد.

 

خداداد عزیزی در حاشیه این بازدید نیز گفت: واقعا کودکان معلول شرایط بسیار سختی را دارند و افراد و مجموعه هایی که از آنها نگهداری می کنند کار بزرگی را انجام می دهند.

 

وی ادامه داد: به پیشنهاد یکی از دوستان خیرم آقای مهندس طیبی و همچنین حسن کامرانی فر از داوران خوب فوتبال ایران بازدیدی را از مرکز نگهداری دختران معلول و کم توان ذهنی مشهد با نام همدم داشتیم و قرار شد تا برای شناساندن این مرکز و کارهای خوبی که در رابطه با نگهداری دختران معلول انجام می دهند یک کار مشترکی را انجام دهیم.

 

خداداد عزیزی افزود: استارت این کار را کامرانی فر زده است چرا که قرار بود ابتدا ایشان یک نمایشگاه با عنوان از آفریقا تا برزیل در این مرکز خیریه برگزار نمایند و در آن تمامی وسایل و یادگاری هایی که در جام جهانی آفریقا و برزیل در اختیار دارند را به نمایش بگذارند.

 

بازیکن سابق تیم ملی ادامه داد: بعد از این صحبت هایی را با هم داشتیم و بنا شد تا در کنار این نمایشگاه یک بازارچه نیکوکاری هم شکل دهیم و علاوه بر آن یک مسابقه فوتسال با حضور هنرمندان و اهالی فوتبال برگزار نماییم تا بتوانیم کمکی به این مجموعه داشته باشیم.

 
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: جمعه 6 آذر 1394 01:49 ب.ظ