تبلیغات
خداداد عزیزى 11 - واكنش جالب قوچان نژاد به مقایسه اش با خداداد عزیزی
حماسه ساز ملبورن ، غزال تیزپاى اسیا

واكنش جالب قوچان نژاد به مقایسه اش با خداداد عزیزی

شنبه 18 خرداد 1392 09:04 ب.ظ

نویسنده : مصطفى رحمتى

عزیزی: زشت است که نزدیک عید از بی پولی بنالم

گلزن تیم ملی فوتبال كشورمان در بازی حساس دیشب گفت: «انگار قسمت است که همیشه برای رسیدن به جام های جهانی این خراسانی ها باشند که حماسه سازی می کنند.»جام ورزشی؛ خیلی ها گل زیبای رضا قوچان نژاد را با گلی که خداداد عزیزی به استرلیا زد تا ایران را به جام جهانی برساند مقایسه می کنند. حتی این گل شباهت هائی نیز به گل خداداد داشت.


رضا قوچان نژاد خود در این باره گفت: «از اینکه مرا با خداداد و گلم را به گل او مقایسه می کنند خوشحالم. اما اصل خوشحالی من از این است که از یک بازی مرگ و زندگی به زندگی رسیدیم و امیدهایمان برای حضور در جام جهانی زنده ماند.»...

گوچی در ادامه این گفتگو  افزود: «این پیروزی و بهتر از آن نتیجه مساوی کره جنوبی و لبنان امیدهای ایران را برای رسیدن به جام جهانی بسیار زیاد کرد و حالا ما به دو بازی آینده مان بسیار امیدوار تر از گذشته هستیم. ضمن اینکه این پیروزی خارج از خانه خیلی ار حرف و حدیث هائی که در خصوص بازی ایران و قطر وجود داشت را از بین برد و بر خیلی از فرضیه های نادرست خط بطلان کشید.»


قوچان نژاد که در پایان این بازی نیز به عنوان بهترین بازیکن میدان انتخاب شد و جایزه ویژه را نیز گرفت با لحنی آکنده از خوشحالی و شوخی و با اشاره به مقایسه خودش با خداداد و گلش با گل او گفت: «انگار قسمت است که همیشه برای رسیدن به جام های جهانی این خراسانی ها باشند که حماسه سازی می کنند.»
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: جمعه 6 آذر 1394 01:45 ب.ظ