تبلیغات
خداداد عزیزى 11 - خداداد عزیزی: تمرینات ابومسلم ۷۲ ساعت تعطیل شد/ تا وضعیت مالکیت مشخص نشود، ادامه نمی‌دهیم
حماسه ساز ملبورن ، غزال تیزپاى اسیا

خداداد عزیزی: تمرینات ابومسلم ۷۲ ساعت تعطیل شد/ تا وضعیت مالکیت مشخص نشود، ادامه نمی‌دهیم

پنجشنبه 11 آبان 1391 04:07 ب.ظ

نویسنده : مصطفى رحمتى
مدیرفنی تیم فوتبال ابومسلم مشهد گفت: تا زمانی که وضعیت مالکیت باشگاه مشخص نشود در ادامه مسابقات لیگ دسته اول شرکت نمی‌کنیم. خداداد عزیزی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس با اشاره به وضعیت نامشخص مالکیت باشگاه عنوان کرد:‌ مدیریت باشگاه یعنی آقای وفایی تصمیم گرفته تا 72 ساعت تمرینات تیم را تعطیل کند تا وضعیت مالکیت باشگاه مشخص شود. من، ‌مهاجرانی و پیروانی به عنوان سرمربی نیز پس از تصمیم مدیریت 72 ساعت تمرینات را تعطیل و کناره‌گیری کردیم. وی افزود: وفایی تاکنون پنج - شش میلیارد تومان برای باشگاه هزینه کرده اما سند مالکیت به نام او نیست. این حرف او کاملاً منطقی است. اگر قرار باشد شخص دیگری تیم را هدایت کند بیاید و عنان کار را دستش بگیرد. چرا باید شخصی که تیم به نامش نیست هزینه کند؟ مدیر فنی تیم فوتبال ابومسلم تصریح کرد: اگر ابومسلم به لیگ برتر بیاید تکلیف چیست؟ ...
باید مسئولان استان تعیین و تکلیف کنند. اگر در این 72 ساعت وضعیت مشخص نشود ما در ادامه مسابقات شرکت نمی‌‌کنیم. خداداد عزیزی درباره شرایط ابومسلم یادآور شد: تیم خوبی داریم و در این فصل یکی از شانس‌های صعود به لیگ برتر هستیم. امیدوارم بتوانیم در ادامه مسابقات حاضر شویم و وضعیت مالکیت باشگاه مشخص شود. 
وی درباره شرایط نابسامان فوتبال در مشهد گفت: متأسفانه وضعیت مالکیت ابومسلم کش و قوس‌های طولانی دارد. هرچه زودتر باید این مسئله مشخص شود تا تیم بتواند با قدرت به کار خود ادامه دهد.  ابومسلم امروز با نتیجه 3 بر 2 برابر گل‌گهرسیرجان به برتری رسید و در پایان هفته هشتم با 13 امتیاز در رده ششم جدول گروه اول قرار گرفت.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -