تبلیغات
خداداد عزیزى 11 - توصیه خداداد عزیزی به علی کریمی
حماسه ساز ملبورن ، غزال تیزپاى اسیا

توصیه خداداد عزیزی به علی کریمی

جمعه 24 شهریور 1391 07:16 ب.ظ

نویسنده : مصطفى رحمتى

خداداد عزیزی که ظهر امروز میهمان تلفنی برنامه "هر روز ورزش" شبکه خبر بود، در خصوص سوال مجری برنامه مبنی بر اینکه مصاحبه ای از شما در یکی از روزنامه ها چاپ شده و در آن نوشته شده بود که بخشی از صحبت های خداداد غیرقابل چاپ بود، اظهارداشت: «من هیچ صحبت غیرقابل چاپی نداشته ام. چون از کی روش حمایت می کنم صحبت هایم را چاپ نمی کنند. متاسفانه الان هجمه بدی علیه کی روش به راه افتاده و حتی برخی جانشین او را هم معرفی می کنند. من معتقدم با توجه به گروهی که داریم راحت به جام جهانی می رویم. بنابراین بهتر است به کی روش فرصت بدهیم و ببینیم تغییری در فوتبال ما ایجاد خواهد کرد یا نه و بعد تصمیم بگیریم. با یک باخت به لبنان هر چند که نتیجه خیلی بدی بود اما نباید چنین جوی به وجود آید.

وی افزود: «من از کی روش ایراد نمی گیرم. ایراد من به مسئولان فدراسیون است که تمام اختیارات را به او واگذار کرده اند. مثلا اینکه جام حذفی یرگزار شود یا نشود در حوزه اختیارات کی روش نیست. از طرفی اردوهای درازمدت در همه جا بازیکنان را خسته می کند و از نظر من که بازیکن بوده ام، کارایی فوتبالیست را کم می کند.»

مدیر فنی تیم فوتبال ابومسلم با اشاره به جو موجود در فوتبال تاکید کرد: «در مدت اخیر به خاطر نتایج خوب ورزشکاران در المپیک، شرایط بدی برای فوتبال ایجاد شده است. همه انتقاد می کنند که چرا فوتبالیست ها با این کیفیت این همه پول می گیرند؟ من می گویم اینکه پول زیادی به فوتبالیست ها داده می شود، تقصیر فوتبالیست ها نیست. از طرفی پول کمی هم که به کشتی گیران داده می شود، مقصر کشتی گیران نیستند.»او سپس خطاب به مجری برنامه گفت: «من یک سوال از شما دارم. شما کارمند شبکه خبر هستید و اگر به شما بگویند حقوق تان 100 میلیون تومان است، قبول نمی کنید؟ مجری برنامه هم پاسخ داد: اتفاقا خیلی هم خوشحال می شوم.»

خداداد در پایان پاسخ سوالی مبنی بر اینکه میانگین سنی تیم ملی بالاست، چه توصیه ای به بازیکنانی نظیر جواد نکونام و علی کریمی که از دوستان شما هستند دارید، گفت: «انتخاب یا تصمیم درباره ادامه فوتبال یا خداحافظی از آن برعهده خود بازیکن است و موضوعی شخصی است. من زمانی نه از فوتبال ملی بلکه در مجموع از بازیگری خداحافظی کردم که همچنان می توانستم بازی کنم اما نمی خواستم خاطرات خوبم برای خودم و مردم خراب شود. علی کریمی از دوستان خوب من است و اگر من جای کریمی بودم خداحافظی می کردم. به هر حال خود من از کریمی انتظار دارم که وقتی در زمین است نتیجه بازی را عوض کند و وقتی او می بیند شرایط تیم و فوتبال برایش مهیا نیست بهتر است کاری نکند که خاطرات خوبش برای هواداران تغییر کند.»
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -