تبلیغات
خداداد عزیزى 11 - امضاكنندگان طومار علیه "عزیزی" طرفدار ابومسلم نیستند
حماسه ساز ملبورن ، غزال تیزپاى اسیا

امضاكنندگان طومار علیه "عزیزی" طرفدار ابومسلم نیستند

پنجشنبه 11 خرداد 1391 12:42 ب.ظ

نویسنده : مصطفى رحمتى

دبیر هیئت عامل و سخنگوی باشگاه ابومسلم خراسان گفت: در بعضی از موارد برنامه‌های خداداد عزیزی به توافق نرسیده‌ایم و قرار شد برنامه گزینه‌های دیگر را نیز بررسی کنیم. بهزاد تیمورپور در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) - منطقه خراسان،  افزود: در بررسی برنامه خداداد عزیزی از لحاظ فنی و بازیکنان به توافق رسیدیم و توافق درباره چند موضوع هنوز محقق نشده و روی آن بحث داریم و به همین دلیل از امروز با سه گزینه دیگر وارد مذاکره خواهیم شد که یک کدام از آن‌ها خارجی است. وی تاکید کرد: تا پایان تعطیلات هفته آینده وضعیت قطعی سرمربیگری ابومسلم مشخص خواهد شد ضمن اینکه در حوزه هیات عامل نیز تغییراتی خواهیم داشت. وی همچنین با انتقاد امضای طومار علیه خداداد عزیزی عنوان کرد: این افراد طرفدار ابومسلم نیستند و آن‌ها را هوادار نمی‌دانیم و این سوال مطرح است که در شهرهای دیگر با  اسطوره‌های خود چه می‌کنند؟ آیا مردم اردبیل با حسین رضازاده و علی دایی این گونه برخورد می‌كنند؟ سخنگوی باشگاه ابومسلم خراسان ادامه داد: چرا این عده محدود با اسطوره فوتبال شهرشان که دنیا در مقابل او سر خم می‌کند، اینگونه برخورد می کنند؟...

وی تصریح کرد: خداداد عزیزی آدم تمام نشدنی است و این را باید اقرار کرد كه جزو افراد پاکی است که در فوتبال فعالیت می‌کند و نگاه جوانمردانه به فوتبال دارد.

تیمورپور ادامه داد: هیات عامل باشگاه ابومسلم به شدت این کار را محكوم كرده و این گونه حرکت‌ها باعث افول بیش از پیش فوتبال استان خواهد شد.
 
دبیر هیات عامل باشگاه ابومسلم خراسان با بیان اینکه این طومار تصمیم‌گیری در مورد سرمربی‌گری ابومسلم را با مشکل مواجه کرده است، افزود: نام ابومسلم و خداداد عزیزی با هم اجین شده و امیدوارم طرفداران واقعی ابومسلم این عده محدود را هدایت کنند.




دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -