تبلیغات
خداداد عزیزى 11 - خداداد عزیزی: بعضی دوستان در مشهد سنگ‌اندازی می‌كنند، شرایط امسال لیگ دسته اول بسیار سخت خواهد بود
حماسه ساز ملبورن ، غزال تیزپاى اسیا

خداداد عزیزی: بعضی دوستان در مشهد سنگ‌اندازی می‌كنند، شرایط امسال لیگ دسته اول بسیار سخت خواهد بود

یکشنبه 18 تیر 1391 11:36 ق.ظ

نویسنده : مصطفى رحمتى
خداداد عزیزی گفت: برگزار نشدن جام حذفی اختراع جدیدی در فوتبال ایران است. مدیر فنی تیم فوتبال ابومسلم خراسان افزود: تیم‌های لیگ دسته اول از جمله ابومسلم بیشترین ضربه را از این تصمیم خواهند دید چرا كه این مسابقات محل مناسبی برای دیده شدن این تیم‌ها محسوب می‌شود. وی در مورد شرایط فصل جاری تیم فوتبال ابومسلم خراسان، اظهار داشت: هنوز با چند بازیكن اصلی به توافق نرسیده‌ایم كه البته رایزنی‌های لازم با آن‌ها انجام شده و امیدوارم به زودی به ابومسلم ملحق شوند. وی ادامه داد: بیشتر بازیكنان حاضر در اولین تمرین ابومسلم بازیكنان سال گذشته هستند اما با اضافه شدن پنج بازیكن كه دارای سابقه لیگ‌برتری هستند، ابومسلم مدعی صعود خواهد بود. عزیزی از نام بردن این بازیكنان خودداری كرد و افزود: اسم این بازیكنان را نمی‌آورم چون بعضی دوستان در مشهد سنگ‌اندازی می‌كنند....
وی شرایط امسال لیگ دسته اول را بسیار سخت خواند و عنوان كرد: تیم‌هایی مثل شهرداری تبریز و مس سرچشمه هزینه‌های خوبی كرده‌اند و وجود شاهین بوشهر نیز بر سختی كار می‌افزاید.

مدیر فنی تیم فوتبال ابومسلم خراسان بار دیگر از شرایط فوتبال در شهر مشهد انتقاد كرد و گفت: شرایط مربیگری در این شهر با تمام كشور متفاوت است و اتفاقاتی در این شهر رخ می‌دهد كه در هیچ كجای ایران دیده نمی‌شود.

عزیزی تصریح كرد: برای جمع كردن این حاشیه‌ها با غلامحسین پیروانی همكاری خواهم كرد و تمام توان خود را می‌گذارم تا حاشیه‌ها مشكلی برای ابومسلم ایجاد نكند.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -